strona główna
 
 co to feng shui
 
 numerologia
 
 mandale
 
 referencje
 
 konsultacje
 
 kursy i warsztaty
 
 kontakt
 
   
     
 
 gabinet zaprasza
 
 masaż MA-URI
 
 masaż Astralny
 
 terapia REIKI
 
   
   
   
   
 
 
mandala sowilo
 
 

Terapia Reiki - czyli uzdrawiający dotyk rąk. Jest to wspaniała i niezwykle skuteczna metoda terapii naturalnej. Polega na przekazywaniu uzdrawiającej energii Chi, od terapeuty do pacjenta, poprzez delikatny dotyk rak, specjalne dobrane miejsca energetyczne na ciele.

Przekazując Reiki nie przekazujemy nikomu swojej energii i nikomu jej nie odbieramy.

Terapia Reiki pozwala na swobodny przepływ energii życiowej, terapeuta w czasie zabiegu kieruje odpowiednio strumień energii w celu pobudzenia sił obronnych organizmu, usunięcie blokad i przygotowuje system immunologiczny do obrony.

Zabieg trwa około 40 min.

Reiki - co to jest?
Zapraszam do skorzystania z indywidualnej terapii, która jest całkowicie nieinwazyjna i świetnie uzupełnia leczenie konwencjonalne. Pomaga w szerokiej gamie dolegliwości fizycznych, psychicznych i emocjonalnych. Jest naturalnym procesem podnoszącym wydolność energetyczną oraz sprawność fizyczną organizmu. Przywraca prawidłowy obieg energii, który jest niezbędnym warunkiem doskonałego zdrowia oraz uczynnia mechanizmy obronne ciała. Przyspiesza detoksykację oraz wzmacnia procesy regeneracyjne tkanek poprzez wprowadzenie prawidłowego przepływu energii.

Efekty

Energia reiki:
-
leczy ciało fizyczne,
-
pozytywnie wpływa na emocje,
-
zwiększa odporność organizmu,
-
uspokaja,
-
wycisza,
-
dodaje sił,
-
poprawia samopoczucie,
-
uzupełnia konwencjonalne i naturalne metody leczenia nawet przy poważnych schorzeniach,
-
równoważy prawą i lewą półkulę mózgową,
-
aktywizuje energię samoleczenia, szczególnie pomocna jest przed i po zabiegu operacyjnym.

Rodzaje zabiegów:

Wzmacniające organizm - zalecane są w stanach chorobowych organizmu. Doskonałe dla dzieci i dorosłych z różnego typu dolegliwościami. Zabiegi polegają na oczyszczeniu ciał (fizycznego, emocjonalnego, duchowego) ze szkodliwych energii, następnie poddaniu procesowi uzdrowienia. Uniwersalna energia życia napełnia ciało klienta, trafia do miejsc chorobowo zmienionych. Docierając do przyczyny dolegliwości leczy ciało fizyczne, pozytywnie wpływa na emocje, w razie potrzeby uspokaja, wycisza, dodaje sił.