strona główna
 
 co to feng shui
 
 numerologia
 
 mandale
 
 referencje
 
 konsultacje
 
 kursy i warsztaty
 
 kontakt
 
   
     
 
 gabinet zaprasza
 
 masaż MA-URI
 
 masaż Astralny
 
 terapia REIKI
 
   
   
   
   
 
 
mandala sowilo
 
 
Lista kursów
Gra Satori -zmien swoje zycie


I termin warsztatów ;sobota ;09.04 godz. 11.00 –18.00

II termin warsztatów ; 14.05 godz. 11.00 – 18.00

Zapisy telefoniczne – pod numerem ; 605 466162 koszt warsztatów - 100 zł

ZAGRAJ O WYBACZENIE, PRACĘ, MIŁOŚĆ, SPOKÓJ WEWNĘTRZNY

Dokonaj wewnętrznej przemiany i stwórz nową przyszłość!

Satori, to gra planszowa, pozwalająca spojrzeć z innej perspektywy na nasze życie, czego efektem jest odblokowanie energii w sytuacji, która jest dla nas trudna i kłopotliwa i dzięki temu zmianę w takim kierunku, który jest dla nas najkorzystniejszy.

Niezwykła moc Radykalnego Wybaczania może być doświadczana na wiele różnych sposobów, jednak gra 'Satori' jest z pewnością najmniej stresującą i najbardziej ZABAWNĄ formą doznania jej oddziaływania. Jest to gra planszowa przeznaczona dla dwóch do pięciu osób, która ma na celu wywoływać śmiech, przyczyniać się do pogłębienia zrozumienia i wewnętrznego rozwoju oraz pomagać nam w osiąganiu oświecenia.
Będziesz zdumiony, widząc, że udział w grze 'Satori' rzeczywiście umożliwia ci wybaczenie samemu sobie oraz innym ludziom - osiągnięcie tego w taki sposób może wydawać się nieprawdopodobne. Po zakończeniu gry zapewne odczujesz ulgę oraz doznasz zupełnie nowego wymiaru wolności i wewnętrznego spokoju.
Grając w 'Satori', można uzyskać niezwykłą głębię zrozumienia własnego życia oraz tego, co dzieje się z nami w danym momencie. Dlatego też warto grać w grę wielokrotnie, szczególnie wówczas, gdy napotykamy trudności i pragniemy znaleźć odpowiedzi na dręczące nas pytania lub zyskać nową perspektywę.
Gra ujawnia wielkie pokłady mądrości - twojej własnej, rzecz jasna - ta zaś objawia się poprzez grę w zdumiewający sposób, który wzbudza zachwyt i inspiruje. Baw się więc, ucz i rozwijaj!
Dlaczego warto grać w grę Satori?

Nasz umysł działa jak komputer. Komputer składa się z twardego dysku, na którym mamy system operacyjny i cała masę potrzebnych programów, za pomocą których tworzymy pisma, grafikę, łączymy się z internetem itp itd. Ale - nasz komputer może się zarazić
wirusem. Wirus jest także programem komputerowym, tyle, że takim, który wykonuje na naszym komputerze operacje, których NIE CHCEMY.

Niestety, wirusy działają w ukryciu, a żeby je odkryć i usunąć potrzebujemy programu antywirusowego.

Musisz wiedzieć, że nasze myśli są "generowane" przez dwie części naszego mózgu: świadomą i podświadomą. Problem jednak w tym, że część podświadoma - ja wole używać terminu - nieświadoma, ponieważ ta nazwa lepiej definiuje to, że NIE JESTEŚMY ŚWIADOMI myśli, które są tam generowane - jest dużo większa i działa z bardzo, bardzo dużą szybkością.

W książce "Odpowiedź" John Assaraf i Murray Smith piszą, ze nasz mózg świadomy przetwarza informacje z prędkością 2000 bitów na sekundę, a podświadomy - 400.000.000.000 bitów na sekundę.

Jak widzimy, to właśnie część podświadoma generuje myśli, które jak już wiemy są energią. Myśli, które są odpowiedzialne za to, że, mimo iż świadomie pragniemy różnych rzeczy, w naszym mózgu podświadomym kłębią się często myśli, które stoją w sprzeczności z naszymi świadomymi pragnieniami.
Efektem konfliktu pomiędzy myślami świadomymi i nieświadomymi jest to, że nasze pragnienia i działania się nie materializują.
To, co nam się materializuje w życiu jest wypadkową tego, co myślimy na poziomie świadomym i nieświadomym.

Dlatego właśnie, mimo iż "każdy z nas" chce mieć udany związek, pieniądze, szczęście i zdrowie - nie zawsze udaje nam się to zrealizować.

To, co przeszkadza nam realizować nasze plany udanego życia: dobrego związku, zarabiania odpowiedniej ilości pieniędzy, udanych relacji z najbliższymi często właśnie wynika z tego, że nasz umysł podświadomy jest zawirusowany. Winne temu jest oprogramowanie "wirusowe" które znajduje się na naszym "twardym dysku".

Aby odnaleźć i usunąć wirusy z komputera potrzebujemy programu antywirusowego, aby odnaleźć i usunąć programy, które sabotują nasze działania na poziomie nieświadomym możesz użyć właśnie takiego narzędzia jak gra Satori.

Co prawda, narzędzie to zostało skonstruowane przez Colina Tippinga, który jest specjalistą od Radykalnego Wybaczania - ale jak sie okazuje granie w tę grę można stosować zawsze wtedy, kiedy chcesz odkryć, jakie przekonania, czy myśli na poziomie
nieświadomym sabotują Twoje myśli i działania, które wykonujesz świadomie. Jest to niezwykła gra planszowa. Można powiedzieć, że wręcz magiczna - ponieważ daje nam wgląd w nasz nieświadomy umysł.

Gra satori jest przyjemnym i efektywnym sposobem pracy nad sobą, sposobem na rozwój, odnalezienie właściwego rozwiązania naszego problemu.miejsce warsztatu : ul. Wolna 26 /dzielnica Zawodzie/

prowadzi: Marzena Gęsiarz – dyplomowany terapeuta
koszt udziału: 100 zł


Data dodania:1899-11-30
warsztaty z mandala

WARSZTATY Z MANDALĄ

Czestochowa – 21 i 22 maja 2011

ROZWIJAJ SIĘ Z OSOBISTĄ MANDALĄ
Odkryj swój twórczy potencjał i wewnętrzną Moc

Mandala - Warsztaty z Mandalą

Posiadasz nieograniczoną twórczą Moc. Odkryj ją w sobie już teraz w pełni. Rozwijając się, korzystaj ze swojego twórczego potencjału w swoim codziennym życiu. Spełniaj swoje życiowe plany.

Tworząc Mandale uczysz się spontanicznie i z łatwością, skutecznie działać i przenosić tą umiejętność do wszystkich dziedzin swojego życia. Kreuj swoje życie. Żyj radośnie, twórczo i bogato.

Medytując z własną Mandalą i tworząc kolejne Mandale, doświadczysz swojego Wewnętrznego Rozwoju. Rozwiniesz też umiejętność medytacji w ruchu
i z otwartymi oczami.

Brak tzw. "umiejętności rysowania" nie stoi na przeszkodzie żeby tworzyć wspaniałe Mandale :)

Główne cele Warsztatów z Mandalą:

 • Rozwiniesz kontakt z własną intuicją
 • Nauczysz się w praktyce rozładowywać stres
 • Przejawisz własne talenty i swój twórczy potencjał
 • Zdobędziesz skuteczne narzędzia
  do samodzielnej pracy nad sobą
 • i inne korzyści na które z pewnością się otworzysz :)

Nasze działania na Warsztatach z Mandalą:

 • Tworzenie Mandali
 • Praca z Afirmacjami
 • Ćwiczenia Oddechowe i Relaksacyjne
 • Wizualizacje i Medytacje
 • Piosenki afirmacyjne :)

Zapewniamy materiały do rysowania i malowania

Czestochowa - 13- 14 listopad
w godzinach 10.00-17.00 sobota oraz niedziela od 10.00 – 14 ,00

Całkowity koszt warszatów ; 200 zł płatne na miejscu

Miejsce: Centrum Samorozwoju i Kreatywnosci " Hananoi ;
ul. Wolna 26
42-200 Częstochowa

Kontakt z organizatorką warsztatów:
mail: fengshui@marzenagesiarz.info
tel. 605 466 162  Marzena Gęsiarz
Data dodania:1899-11-30
Widzenie aury i jasnowidzenie
zapraszam na warsztaty nauki widzenia aury i elementy jasnowidzenia. Kurs odbedzie sie 26- 27 marca 2011 - sobota - 26.03 od godz.10,00 - 17.00 koszt 300 zł . Zapraszam serdecznie . ilośc miejsc ograniczona .Zapisy telefoniczne ; 605 466 162   oraz 34 3619630

Prowadzi ;Marzena Gęsiarz
Centrum Samorozwoju i Kreatywności ,,Hananoi "
ul.Wolna 26 Częstochowa
Data dodania:0000-00-00