strona główna
 
 co to feng shui
 
 numerologia
 
 mandale
 
 referencje
 
 konsultacje
 
 kursy i warsztaty
 
 kontakt
 
   
     
 
 gabinet zaprasza
 
 masaż MA-URI
 
 masaż Astralny
 
 terapia REIKI
 
   
   
   
   
 
 
mandala sowilo
 
 

Masaż MA-URI wywodzi się z prastarego systemu polinezyjskiego związany z tradycją kultury Huny objętej do niedawna ścisła tajemnica Kahunów, miejscowych uzdrowicieli, którzy przekazywali swoja wiedzę z pokolenia na pokolenie. Metoda ta polega na całościowej terapii, która - według jej zwolenników - oddziałuje bardzo głęboko w ciele i w całej strukturze energetycznej organizmu. Dzięki niej można "pozbyć się pancerza mięśniowego" i dotrzeć do swojego wnętrza. Usuwa ona blokady emocjonalne i mentalne, przywraca naturalny przepływ energii życia przez ciało oraz równowagę i harmonię w organizmie.

Masaż MA -URI wykonuje się mięśniami przedramion zawartymi między nadgarstkiem a łokciem przy dźwiękach odpowiednio dobranych melodii. Jest to masaż całego ciała, łącznie ze stawami. Masaż można wykonywać dorosłym niezależnie od wieku kobietom w ciąży i dzieciom.

Dzięki masażowi zyskujemy:

relaks fizyczny
i psychiczny
wspomaga organizm w usuwaniu napięć, niepokojów, depresji, poczucia krzywdy , niesprawiedliwości , kompleksów
efekty kosmetyczne
odmładzanie, uelastycznienie i poprawienie kolorytu skóry, modelowanie sylwetki, ujędrnianie ciała, likwidowanie cellulitu
-  
zrównoważenie energetyczne organizmu
-  
reguluje przemianę materii, usuwa dolegliwości, nie tylko układu kostnego , ale również narządów wewnętrznych, w tym przewlekłych schorzeń przywraca optymalną wagę ciała, likwiduje zmęczenie, przywraca sprawność i witalność organizmu
-  
równoważy prawą i lewą półkulę mózgu, a dzięki temu wspomaga leczenie dysleksji i dysgrafii oraz zaburzeń mowy (u dzieci)

To forma działania na:
Mięśnie - zwiększa ich wydolność do pracy, usuwa napięcie.
Stawy - uelastycznienie stawów i zwiększenie zakresu ich ruchomości.
Układ krążenia - reguluje krążenie krwi i limfy, oczyszcza organizm z toksyn i powoduje lepsze dotlenienie tkanek i narządów.
Układ pokarmowy - poprawia trawienie i wydalanie.
Układ nerwowy - uspokaja system nerwowy.

Usunięcie stresów umożliwia odnowę biologiczną organizmu, przez co uruchamia się proces samouzdrawiania