strona główna
 
 co to feng shui
 
 numerologia
 
 mandale
 
 referencje
 
 konsultacje
 
 kursy i warsztaty
 
 kontakt
 
   
     
 
 gabinet zaprasza
 
 masaż MA-URI
 
 masaż Astralny
 
 terapia REIKI
 
   
   
   
   
 
 
mandala sowilo
 
 

Numerologia to nauka o wpływie liczb na nasze życie. O ich symbolice energii i ukrytym znaczeniu. Podstawę numerologii stworzył grecki matematyk i filozof Pitagoras. Jego zdaniem świat jest matematycznie uporządkowany wyrażany jest więc w liczbach. Dlatego to one są obrazem energii, która wpływa na wszystko co dzieje się wokół nas.

Nowoczesna numerologia uznana została w wielu krajach za niezwykle trafną dziedzinę, która umożliwia nam poznanie osobowości, a nawet przeznaczenia człowieka. Kiedy spotykamy osobę konfliktowa, która stwarza sobie i innym problemy w codziennym życiu lub osobę, która dysponuje wszystkimi zaletami i wiedza warunkującymi sukces, a mimo to go nie osiąga, możemy być pewni, że istnieją problemy w jej portrecie numerologicznym. Dzięki tej wspaniałej nauce możemy to zmieni. Chodzi o to, aby nauczyć się używać siły liczb dla naszej korzyści. Odkrywanie zdolności i ograniczeń jest wielkim krokiem naprzód ku doskonaleniu wewnętrznemu i osiąganiu naszych zamierzeń. jeśli człowiek zna swoje możliwości i wrodzone zdolności, ale także słabości i wady, może posłużyć się tymi pierwszymi i okiełznać te drugie. Zgodnie z prawami rządzącymi numerologia - imiona , nazwiska i data urodzenia tworzą liczbowy schemat towarzyszący człowiekowi od jego narodzin aż do śmierci.

Nazwa firmy mówi o jej przeznaczeniu już wcześniej można przewidzieć kłopoty, z ktorymi właściciel bedzie się borykał. Z numerologii opisującej potencjał firmy wiemy, jakie atuty powinno sie wykorzystać w działalności, aby osiągnąć najlepsze efekty. Zmiana kombinacji liter w nazwie, która jest niekorzystna pomaga przestawić losy firmy na właściwe tory.

Doradztwo dla firm obejmuje:
- doradztwo w wyborze odpowiedniego personelu
- dobór nazwy, daty rejestracji
- zwiększenie możliwości finansowej firmy

Numerologia daje nam możliwości poznania głównych tendencji nowego roku. wyposażeni w taką wiedzę możemy nauczyć się podejmowania właściwych decyzji życiowych w danym roku i miesiącu. Na pewno rodzice przy nadawaniu imion dziecku powinni kierować się takimi uwarunkowaniami, które ułatwią mu życiową drogę, a nie utrudnia. Dobór partnera można wesprzeć się numerologią aby żyć z drugą osobą w harmonii i zgodzie. wybieranie nazwy dla przedsiębiorstwa czy instytucji również przyniesie większe korzyści gdy pomożemy sobie numerologia.

Portret numerologiczny obejmuje:
- ocenę mentalna osobowość, wady - zalety,
- zgodność partnerską,
- cechy zawodowe wrodzone zdolności i predyspozycje,
- prognozę horoskop numerologiczna na najbliższy rok,
- ustalenie podpisu tworzącego doskonałe przeznaczenie do drogi życia,
- likwidacja blokad energetycznych w karcie życia,

Koszt portretu numerologicznego 300 zł + koszt przesyłki

Formularz zamówieniowy
 
Data urodzenia:
Wszystkie imiona:
Imię z bierzmowania:
Wszystkie nazwiska:
Podpis jaki się używa:
Email kontaktowy:
Adres: