strona główna
 
 co to feng shui
 
 numerologia
 
 mandale
 
 referencje
 
 konsultacje
 
 kursy i warsztaty
 
 kontakt
 
   
     
 
 gabinet zaprasza
 
 masaż MA-URI
 
 masaż Astralny
 
 terapia REIKI
 
   
   
   
   
 
 
mandala sowilo
 
 

Masaż astralny

Wywodzi się z nauki o masażu ma-uri, wykonywany jest bez dotyku ciała fizycznego. Polega na masowaniu powłoki astralnej rozciągającej się wokół ciała człowieka. W ten sposób dochodzi do ciała fizycznego przywracając w nim zdrowie.

Często masaż astralny stosuję w przypadkach, kiedy nie mogę wykonać masażu Ma-Uri, czyli:
- przy poparzeniach,
- rozległych ranach,
- chorobach skóry.

Jest to również znakomita terapia dla osób, które z pewnych przyczyn nie mogą skorzystać z tradycyjnego masażu np. z powodu pobytu w szpitalu lub w odległej miejscowości. Wówczas wykonuję masaż astralny na odległość. Przyśpiesza to powrót chorego do zdrowia.

Przebieg masażu:
Osoba masowana układa się wygodnie w pozycji na plecach na stole do masażu. Odpowiednio dobrana muzyka wpływa odprężająco i relaksująco. Masaż rozpoczynam od górnej części ciała, następnie przechodzę do dolnej. Efektem tego jest zharmonizowanie energii zarówno w ciele energetycznym jak i w ciele fizycznym.

Masaż astralny trwa ok. 20 minut, zależy od indywidualnych potrzeb. Efekty oddziaływania terapeutycznego są natychmiastowe. Techniki te są całkowicie bezpieczne, możemy je wykonywać również kobietom w ciąży i dzieciom.